Lara Croft Go Yayınlandı Hemen İndirin!

Lara Croft Go Yayınlandı Hemen İndirin!

Lara Croft GO mobil platform için yayınlandı. Lara Croft GO, son derece eğlenceli bir bulmaca parkuru.

Square Enix’in mobil üzerinde sürprizi Hitman GO ile bitmemiş. Lara Croft GO’ da mobil platform için yayınlandı. Sıra tabanlı bir labirent bulmaca oyunu olan Lara Croft GO oynanınca hemen bağımlılık yaratan bir oyun. Bir seviyeyi yarıda bırakıp sonra devam ederim demeniz pek mümkün olmuyor. Bir seviye bitirdiğinizde ise bir diğerini merak etmeden duramıyorsunuz.

Bol tırmanmacalı, zıplamacalı ve bulmacalı seviyelerde yeni mekanlar keşfetmek için bazı düğmeleri bulup çalıştırmanız gerekiyor. Her bölüm farklı parkurlar sunduğu gibi, tehlikeli sürprizlerle de dolu. Hitman GO’da az detay ve zayıf seviyeler sunan Square Enix, Lara Craft GO’ da işi sıkı tutmuş. Seviyelerin grafik detayları ve Lara Croft’un tasarımı son derece başarılı olmuş.

Her seviyede yeni bir bulmaca parkurla karşılaşıyorsunuz. Her parkuru aşabilmek için farklı yetenekleri kombine etmek durumundasınız. Bu da size yeni yetenekler kazandırabiliyor. Tüm mobil ve PC platformlarında oyananabilen Lara Croft GO’yu deneyin. Memnun kalacaksınız.

İşte oyun içi görüntülerde oluşan 5 dakikalık Lara Croft GO videosu. 

Rise of the Tomb Raider Xbox Koleksiyon Paketi Hayranlarının Aklını Alacak

Yeni Mobil Tomb Raider Oyunu Lara Croft: Relic Run Çıkış Yaptı!

YORUMLAR