Last of Us 2'yi Bekliyorsanız Nefesinizi Tutmamanızı Öneririz

Last of Us 2'yi Bekliyorsanız Nefesinizi Tutmamanızı Öneririz

Naughty Dog'un yapımcılığını üstlendiği The  Last of Us serisinin oyun severler tarafından takdir görmesi, serinin devam sürümünün yapılmasına çanak tutmuştu. İlk kez PlayStation 3 için piyasaya sürülen bu serinin yeni oyunu, The Last of Us 2'yi bekleyenler için kötü haber bugün hızla yayıldı.

Kısa bir süre önce İngiliz basın kuruluşu Daily Star'la yaptığı röportajda Naughty Dog iletişim Direktörü Arne Meyer, Uncharted: The Lost Legacy'nin tamamlanmasının ardından, tamamen The Last of Us 2 için çalışmalara başlayacaklarını söyledi. Bu demecin Türkçe meali, stüdyonun projeyle ilgili henüz kılını bile kıpırdatmadığı anlamına geliyor.

İlk oyunun projesinin 2009 yılında başlayıp, ürünün 2013 yılında görüldüğünü düşünecek olursak, zaten çok da heveslenmemiz yanlış olurdu. Yeni oyunla ilgili bir fragman izlemiş olsak da görünen o ki, The Last of Us 2'nin henüz birkaç yıl daha uzakta olabileceği aşikar. Zaten E3 etkinliğinde oyunun esamesinin okunmamış olmasından, oyunla ilgili kuru bir fragman izlemiş olmamızdan da "bunu anlamalıydık" diye düşünüyorsanız, yalnız değilsiniz.

The Last of Us'ın Yapımı Tamamlandı

The Last Of Us Part 2'yi Ellie'nin Gözünden Oynayacağız

YORUMLAR