LastPass Uygulaması Artık Tamamen Ücretsiz Değil

LastPass Uygulaması Artık Tamamen Ücretsiz Değil

Şifre yönetim uygulaması LastPass, ücretsiz olarak mobil cihazlarda da kullanılıyor. Ancak artık PC’den mobile transfer olmak için LastPass kullanıcıları bir bedel ödemek durumunda kalacaklar.

LastPass internet üzerinde şifre karmaşasına son vermek amacı ile geliştirilmiş, tek bir hesaptan tüm hesaplara giriş yapabilme imkanını sunan uygulama. Bu uygulama mobil cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyordu.

Ancak PC’de kullandıkları hesabı tablet ya da akıllı cihazlarına devir etmek isteyen kullanıcılar ücretsiz olarak sahip olabilecekleri LastPass uygulamasına yıllık 12 dolar ödemek zorunda kalacaklar. Bu bedeli ödeyenler LastPass uygulamasını çapraz platformlarda senkronize edilebilecekler.

LastPass uygulaması güvenli yapıya sahip. Uygulama sayesinde kullandığınız tüm şifrelerinizi hatırlamak ya da el ile teker teker yazmak zorunda kalmıyorsunuz. LastPass bilinen tüm tarayıcılarda kullanılabiliyor ve oldukça tercih edilen bir şifre yönetim sistemi olarak tercih ediliyor. LastPass’ın mobil uygulamalar için aldığı bu karar eski kullanıcılarının canını biraz sıkacak gibi görünüyor. 

LastPass Yeni Versiyonunda Dosya Paylaşımına İmkan Tanıyor

LastPass'ın Mac Uygulaması Sonunda Yayınlandı

Şifreleriniz Güvende Mi? Kötü Amaçlı Yazılımlardan Korunmak İçin 5 Altın Kural

YORUMLAR