Lazertouch Düz Yüzeyleri Tablete Çeviriyor

Lazertouch Düz Yüzeyleri Tablete Çeviriyor

Herhangi düz bir alanı, dokunmatik ekrana çevirme fikri insanoğlunun çok uzun süredir düşlediği şeylerden bir tanesi. Bir anda herhangi bir masanın üzerinde ekran belirmesi, neredeyse her bilim kurgu filminde kullanılan ögelerden bir tanesiyken, sonunda bu fikir Lazertouch ile gerçeğe dönüşüyor.

Indiegogo üzerinde başlatılan bir kampanya ile ortaya çıkan Lazertouch, uzun süredir yana yakıla beklediğimiz özelliklerden bir tanesini gerçeğe taşımayı amaçlıyor. Küçük bir projektör olan Lazertouch, aktif edildiğinde herhangi bir yüzeye bir Android tablet yansıtıyor ve bunu gerçek bir tabletmiş gibi kullanmamıza olanak sağlıyor. İçinde 13,600mAh batarya taşıyan bu alet, yüzeye paralel şekilde konuyor ve ergonomik yapısıyla göze batmadan işini yapmaya devam ediyor.

Yedi yıldır bu teknoloji üzerinden çalıştıklarını söyleyen Shanghai Easi, bunun için uluslarası yedi farklı patent aldıklarının da altını çizmiş. Basın bültenin dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise yansıtılan görüntünün 4K olması. Ancak tam olarak görüntünün çözünürlük değerleri, merak edenleriyle paylaşılmamış. Oldukça dikkat çekici olan bu projenin satış fiyatı ise 650 dolar -günümüz kuruyla yaklaşık 1.900 Türk Lirası- fiyat etiketiyle satılacak. Indiegogo üzerinden destek olmak isterseniz, 475 dolar yani 1.400 liraya alete sahip olabileceksiniz.

Acer'ın Projeksiyonlu Telefonu Predator 6!

Dünya'nın İlk Projeksiyonlu Akıllı Saati: Ritot

YORUMLAR