League of Legends Büyük Finali Bu Gece Yapılacak Sakın Kaçırmayın!

League of Legends Büyük Finali Bu Gece Yapılacak Sakın Kaçırmayın!

Milyonlarca oyuncusu bulunan League of Legends'in 1 aydır devam eden Dünya Şampiyonasında artık sona gelindi. League of Legends Worlds 2016'nın Final mücadelesi bu gece yapılacak ve şampiyon beli olacak.

League of Legends'in Dünya Şampiyonası büyük heyecanla devam ediyor. Nefes kesen mücadelelere sahne olan League of Legends Worlds 2016'da Final müsabakasına katılacak iki takım ise belli oldu. Turnuvanın başlangıcı olan 29 Eylül tarihinden bugüne kadar başarıyla gelen Samsung Galaxy ve SK Telecom T1 takımları 30 Ekim Pazar gecesi TSİ 01:00'da Final müsabakasında karşılaşacak. League of Legends'in en büyük kupasının sahibi olacak takım ise bu mücadelenin ardından belli olacak.

Geçtiğimiz yıl şampiyon olan SK Telecom T1 takımı tekrar adını Final'e yazdırırken, rakibi Samsung Galaxy ise Yarı Final'de karşısına çıkan H2K'yı 3-0 gibi net bir skor ile mağlup etmeyi başardı. New York'ta yapılan Yarı Final müsabakalarının ardından Final mücadelesi ise Los Angeles'taki STAPLES Center'da yapılacak. Büyük bir heyecana sahne olacak olan League of Legends World 2016 Final müsabakası aynı zmanda Lol TV'den de Türkçe olarak yayınlanacak. Profesyonel yorumcular eşliğinde yapılacak canlı yayın, maç saati olan 01:00'den hemen önce başlayacak. Bu nefes kesen mücadeleyi kaçırmamak için 30 Ekim Pazar gecesi 01:00'da ekranlarınızın başından ayrılmayın. Öte yandan bu nefes kesen mücadelenin toplamda 360 milyon saat izlenmesi bekleniyor.

League of Legends Dünya Şampiyonası Heyecanı Başladı

League of Legends Şampiyonlarının Yeni Kostümleri Tanıtıldı

YORUMLAR