League of Legends Dünyanın En Çok Oynanan Oyunu!

League of Legends Dünyanın En Çok Oynanan Oyunu!

Dünyanın en çok oynanan oyunu League of Legends!

League of Legends, tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren tamamen ücretsiz ve çevrimiçi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder.

League of Legends seslendirmesinden metinlere kadar Türkçe olan yapısı ile beraber sürekli çeşitlenen şampiyonlarının sayısı, sık sık güncellenen içeriği ve ödüllü turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Ödüllü Turnuvalarda yerinizi alın!

Her seviyede oyuncunun katılıp eğlenebileceği ve büyük ödüller kazanabileceği Türkiye sunucusuna özel turnuvalar, dünyanın en aktif profesyonel rekabet ortamına sahip oyunu League of Legends’da! Haftalık Kafe Turnuvaları, Cumartesi Gecesi Turnuvası, Temalı Turnuvalar ve Üniversite Turnuvalarının yanında rekabet seviyesinin iyice yükseldiği Uluslararası Turnuvalar’dan biri mutlaka senin de ilgini çeker!

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncunun yer aldığı League of Legends ailesinde sizler de yerinizi almaya ne dersiniz? League of Legends'ı tamamen ücretsiz olarak indirmek ve oynamak için aşağıdaki resme tıklayınız.

YORUMLAR