League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (10 Şubat - 13 Şubat)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (10 Şubat - 13 Şubat)

MOBA türünün en popüler yapımları arasında tahtın sahibi olan League of Legends'ta indirimler bitmek bilmiyor. Şampiyon ve kostüm indirimi adındaki indirimlerde her 3 günde bir 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdalara sunuluyor.

Şampiyon ve kostüm indirimlerin bizlere büyük yararları oluyor. Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde hem fiyat avantajı ile yeni şampiyonlar satın alarak deneme şansı buluyoruz hem de yine fiyat avantajıyla koleksiyonuza yeni kostümler eklemiş oluyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan gelin 10 Şubat ile 13 Şubat arasındaki şampiyon ve kostüm indirimlerine birlikte bakalım.

10 Şubat ile 13 Şubat arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Draven - Görkemli Cellat 487 RP:  Saldırı gücü taşıyıcılarından özellikle koridor safhasında en çok hasarı çıkarabilecek şampiyonlar biris olan Draven, her ne kadar mobil bir şampiyon olmasa da E yeteneği ile üstüne gelen rakipleri engelleyebilir. Fırlattığı baltaları yakalamanız gerektiği için alışılması zor bi şampiyondur. Ancak alışıldığında sonuçları çok iyi olabilir.
  • Fizz - Dalgaların Dümencisi 440 RP: Yetenek gücü taşıyıcılarından birisi olan Fizz, bir suikatçı nitelikli şampiyondur. İstediği rakibe çok kolay bir şekilde gidebilen bu şampiyon, tek bir rakibi kolayca ortadan kaldırabilir. Ancak, tabii ki doğru odaklanılırsa.
  • Olaf - Başıbozuk 395 RP: Yukarı koridorda veya ormancı rolünde oynanabilen Olaf, tank nitelikli bir şampiyondur. Her ne kadar tank nitelikli olsa da çok yüksek hasarlar çıkarabilecek bir şampiyon olan Olaf, kesinlikle denenmesi gereken bir şampiyondur.


10 Şubat ile 13 Şubat arasındaki kostüm indiirmleri:

  • Jaximus 487 RP

  • Karazırh Jarvan IV 487 RP:

  • Sherwood'lu Ashe 260 RP:League of Legends - Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu (2015 Sezonu, 3. Hafta)

YORUMLAR