League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (12 Aralık - 15 Aralık)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (12 Aralık - 15 Aralık)


Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler durmaksızın devam ediyor. Her üç günde bir gerçekleşen indirimlerde üç farklı şampiyon ve 3 farklı kostüm bizlere sunuluyor. Bu indirimler sayesinde hem fiyat avantajı sağlıyoruz hem de yeni şampiyonlar ve kostümler denemiş oluyoruz.

12 Aralık ile 15 Aralık arasında %50 RP indirimine sahip şampiyonlar:

  • Lucian İnfazcı 487 RP - Lucian, saldırı gücü taşıyıcısı rolüne sahip güçlü bir şampiyon. Her ne kadar kısa bir mesafeye sahip olsa da mekanikleriyle rakiplere zorlu anlar yaratabilecek özelliklere sahip bir şampiyon.
  • Rumble Mekanize Bela - Rumble, bir tekli koridor şampiyonu olarak kullanılıyor. Yetenek gücü ile hasar verebilen Rumble, takım savaşlarının kaderini değiştirebilecek bir şampiyon niteliğine sahip.
  • Shen Alacakaranlığın Gözü - Shen, yukarı koridorda oynanan tank yeteneğine sahip bir şampiyon. Ultimate yeteneği ile haritadaki bir oyuncusuna ışınlanarak hem ona bir miktar kalkan sağlar hem de ışınlandığı takım arkadaşının yanında belirir. Ancak bu yeteneğini kullanırken kitle kontrol etkilerine maruz kalırsa istediği yere ışınlanamaz.

12 Aralık ile 15 Aralık arasında %50 RP indirimine sahip kostümler:

  • Alev Alev Zyra 487 RP

  • General Wukong 375 RP

  • Seçilmiş Kişi Master Yi 260 RP


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Facebook'a Dislike Butonu Mu Geliyor?

YORUMLAR