League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (13 Ocak - 16 Ocak)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (13 Ocak - 16 Ocak)


Dünya'nın en çok oynanan MOBA türündeki yapım League of Legends'ta indirimler bitmek bilmeden devam ediyor. Her üç günde bir tekrarlanan şampiyon ve kostüm indirimlerinde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile bizlere sunuluyor.

Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde hem fiyat avantajı sağlayarak yeni şampiyonlar deniyoruz hem de koleksiyonumuza yeni kostümler eklemiş oluyoruz. Gelin 13 Ocak ile 16 Ocak arasındaki indirimlere birlikte bakalım.

13 Ocak ile 16 Ocak arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Diana - Ay'ın Hiddeti (Dövüşçü, büyücü) 487 RP: Yetenek gücü taşıyıcısı ve ormancı rolünde oynanabilen Diana, oldukça güçlü bir taşıyıcıdır. Mekaniksel olarak güçlü bir yapıya sahip bu şampiyonu hızlı bir şekilde kullanabilirseniz, ortaya güzel sonuçlar çıkabilir.
  • Maokai - Çarpık Treant (Tank, büyücü) 440 RP: Genellikle ormancı rolünde kullanılan Maokai, tank niteliği sayesinde takım savaşlarında tüm hasarı üstüne alabilir. Ultimate yeteneği sayesinde yapıştığı kişinin canını fena halde yakalabilir.
  • Rammus - Zırhlı Armadillo (Tank, dövüşçü) 395 RP:  Ormancı rolünün en dikkat çekici şampiyonlarından birisi olan Rammus, tank nitelikli güçlü bir şampiyondur. "Alaycı Dikenler" yeteneği ile kışkırttığı şampiyonu kendi kabuğuna doğru çeker.


13 Ocak ile 16 Ocak arasındaki kostüm indirimleri:

  • Savaş Beyi Shen 487 RP

  • Vahşi Batılı Yasuo 487 RP

  • Karakuşak Udyr 260 RP


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


Çizgi Roman Severler İçin En İyi 10 Android Uygulaması

YORUMLAR