League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (13 Şubat - 16 Şubat)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (13 Şubat - 16 Şubat)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler son hızıyla devam ediyor. Şampiyon ve kostüm indirimi adındaki etkinlikte 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor. Her üç günde bir tekrarlanan şampiyon ve kostüm indirimleri bize indirimli olarak şampiyonlar ve kostümler sunuyor.

Şampiyon ve kostüm indirimleri bize büyük yararlar sağlıyor. İndirimler sayesinde hem fiyat avantajı ile yeni şampiyonlar satın alarak denemiş oluyoruz hem de yine fiyat avantajıyla koleksiyonumuza yeni kostümler eklemiş oluyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan gelin 13 Şubat ile 16 Şubat arasındaki şampiyon ve kostüm indirimlerine birlikte bakalım.

13 Şubat ile 16 Şubat arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Jinx - Delifişek 487 RP: Saldırı gücü taşıyıcısı rolü şampiyonlarından birisi olan Jinx, uzun menziliyle rakiplerine çok kolay bir şekilde hasar verebilir. Her ne kadar kaçma yeteneği olmasa da rakiplerini yavaşlatarak veya onları kapanlarına sokarak kaçabilir.
  • Viktor  - Makine Elçi 440 RP: Yetenek gücü taşıyıcısı rolü şampiyonlarının en tehlikelilerinden birisi olan Viktor, güçlü dinamiklere sahip olan bir şampiyondur. Rakiplerini belli alana hapsedebilen Viktor, takım savaşlarında büyük bir etkene sahiptir.
  • Malphite - Yektaş'tan Kopan Parça 292 RP: Yukarı koridorda veya ormanda gördüğümüz Malphite, tank nitelikli bir şampiyondur. Yetenekleri arasında özellikle ultimate yeteneği dikkat çeker.


13 Şubat ile 16 Şubat arasındaki kostüm indirimleri:

  • Azrail Karthus 487 RP

  • Günahkar LeBlanc 375 RP

  • Sevgi Kelebeği Kog'Maw 260 RP


Clash of Clans İpuçları ve Hileleri

YORUMLAR