League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (2 Ocak - 5 Ocak)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (2 Ocak - 5 Ocak)

Dünya'nın en çok oynanan MOBA oyunu League of Legends'ta indirimler her zaman olduğu gibi devam ediyor. Her üç günde bir tekrarlanan indirimlerde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile mağazada sunuluyor.

İndirimler biz sihirdarlar için büyük yararlar sağlıyor. Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde hem fiyat avantajı sağlıyoruz  hem de indirimli olarak yeni şampiyonlar denemiş oluyoruz. Gelin 2 Ocak ve 5 Ocak arasındaki şampiyon ve kostüm indiriminin içeriği bakalım.

2 Ocak ile 5 Ocak arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Yasuo - Günahkar Kılıç (Dövüşçü, suikastçı) 487 RP: Tekli koridorlarda görev yapabilen farklı dinamiklere sahip bir şampiyondur. Suikastçı özelliği nedeniyle karşı takım taşıyıcılarının baş dikkat etmesi gerekir.
  • Wukong - Maymun Kral (Dövüşçü, tank) 440 RP: Ormanda veya yukarı koridorda görev yapabilen dövüşçü-tank şampiyonudur. Görünmez olabilirmesi nedeniyle dikkat edilmesi gereken bir şampiyondur.
  • Corki - Gözüpek Bombacı (Nişancı) 395 RP: Saldırı gücü taşıyıcısı rolüne sahip bir şampiyondur. Yetenekleri sayesinde aniden yüksek hasarlar çıkarabilir. Kaçma yeteneğine sahip olan Corki, saldırı gücü taşıyıcıları arasında tercih edilebilecek bir şampiyondur.


2 Ocak ile 5 Ocak arasındaki kostüm indirimleri:

  • Pentakill Olaf - 487 RP

  • Güneş Tanrıçası Karma - 375 RP

  • Komando Lux 260 RP


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

YORUMLAR