League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (20 Ocak - 23 Ocak)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (20 Ocak - 23 Ocak)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler devam ediyor. Her üç günde bir tekrarlanan şampiyon ve kostüm indirimlerinde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor.

Şampiyon ve kostüm indirimleri elbette bize büyük avantajlar kazandırıyor. Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde hem yarı fiyatı yeni şampiyonlar almış oluyoruz hem de koleksiyonumuza fiyat avantajı sağlayarak yeni kostümler eklemiş oluyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan gelin, birlikte 3 gün boyunda sürecek olan indirimlere bakalım.

20 Ocak ile 23 Ocak arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Sejuani - Kışın Gazabı 487 RP: Bir ormancı rolü şampiyonu olan Sejuani, tank nitelikli bir şampiyondur. Q yeteneği sayesinde ileri atlayarak çarptığı şampiyonları hava savunur. Ultimate yeteneğiyle ise ileri doğru fırlattığı buz çarpan rakiplerini buz yapar.
  • Brand - İntikam Ateşi 440 RP: Bir yetenek taşıyıcısı rolünde olan Brand, ağır hasarlar verebilen bir şampiyondur. Her ne kadar kaçma mekanizması olmasa da rakiplerini sersemletme özelliğine sahip Brand, savaşın kaderini değiştirebilecek bir şampiyondur.
  • Janna - Fırtınanın Hiddeti 292 RP: Destek rolünde yer alan Janna, aşağı koridorun en korkulan destek şampiyonlarından birisidir. Yetenekleri sayesinde hem ortadaki tehditleri yok edebilir hem de saldırı gücü taşıyıcısının saldırı gücü yükseltebilir.


20 Ocak ile 23 Ocak arasındaki kostüm indirimleri:

  • Gladyatör Draven 487 RP

  • Çevik Kuvvet Garen 675 RP

  • Aristokrat Vayne 260 RP


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


SpaceX ile İnternete Uzaydan Bağlanmak Hayal Olmaktan Çıkıyor

YORUMLAR