League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (20 Şubat - 23 Şubat)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (20 Şubat - 23 Şubat)

Dünya'nın en çok oynanan MOBA türündeki yapımlarından başında gelen League of Legends'ta indirimler son hızıyla devam ediyor. Şampiyon ve kostüm indirimi adıyla karşımıza gelen indirimler her üç günde bir tekrarlanıyor. 3 günde bir tekrarlanan indirimlerde 3 şampiyon ve 3 kostüm biz sihirdarlara sunuluyor.

Şampiyon ve kostüm indirimlerin elbette bizlere büyük yararları dokunuyor. İndirimler sayesinde hem fiyat avantajı ile yeni şampiyonlar satın alarak deneyebiliyoruz hem de yine fiyat avantajı ile birlikte koleksiyonumuza yeni kostümler ekleyebiliyoruz. Gelin lafı daha fazla uzatmadan 20 Şubat ile 23 Şubat arasındaki şampiyon ve kostüm indirimlerine birlikte bakalım.

20 Şubat ile 23 Şubat arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Lissandra - Buz Cadısı 487 RP: Lissandra, tekli koridorda oynanabilen güçlü bir yetenek gücü şampiyonudur. Yetenekleriyle rakiplerden kolayca kaçabilir, ağır hasarlar verebilir ve kendini yem olarak ortaya atabilir. Metanın şu anda en güçlü şampiyonlarından birisi olan Lissandra'yı denemenizi tavsiye ediyorum.
  • Nocturne - Ebedi Kabus 440 RP: Ormancı rolünün en dikkat çeken şampiyonları arasındaki yerini koruyan Nocturne, takım savaşlarında çok yüksek hasarlar çıkarabilen bir şampiyondur. Ultimate yeteneği sayesinde ortalığı karanlığa gömen bu şampiyon belli bir menzildeki istediği düşmana atlayabilir.
  • Veigar - Kötülüğün Minik Efendisi 292 RP: Yetenek gücü taşıyıcısı rolündeki şampiyonumuz Veigar, minyonlar yaptığı son vuruşu Q yeteneğiyle her tamamladığında ekstra yetenek gücü kazanan bir şampiyondur. Özellikle ultimate yeteneğinden gelen yüksek hasarla yakaladığı taşıyıcılardan birisini rahatlıkla ortadan kaldırabilir.


20 Şubat ile 23 Şubat arasındaki kostüm indirimleri:

  • Sırtlan Warwick 487 RP

  • Kanlı Ay Shen 375 RP

  • Paralı Asker Katarina 260 RP


Call of Duty: Advanced Warfare Bu Hafta Sonu İçin Steam'de Ücretsiz

YORUMLAR