League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (24 Şubat - 27 Şubat)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (24 Şubat - 27 Şubat)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler bitmek tükenmek bilmiyor. Her üç günde bir karşımıza çıkan şampiyon ve kostüm indirimlerinde bizi farklı indirimler karşılıyor. Salı ve Cuma günleri karşımıza çıkan şampiyon ve kostüm indirimlerinde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor.

Şampiyon ve kostüm indirimlerinin elbette ki bizlere büyük avantajları oluyor. İndirimler sayesinde hem fiyat avantajı sağlayarak yeni şampiyonlar satın alıp deneyebiliyoruz hem de yine fiyat avantajı sağlayarak koleksiyonumuza yeni kostümler ekleyebiliyoruz. Gelin lafı daha fazla uzatmadan 24 Şubat ile 27 Şubat arasındaki şampiyon ve kostüm indirimlerine birlikte bakalım.

24 Şubat ile 27 Şubat arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Vi - Piltover Fedaisi 487 RP: Ormancı rolünün en dikkat çekici şampiyonlarından birisi olan Vi, rakiplerine yapışınca adeta bir daha bırakmayan bir şampiyondur. Özellikle oyun başında koridor baskınlarında oldukça etkili bir şampiyon olduğunu söyleyebilirim.
  • Volibear - Kükreyen Fırtına 440 RP: Yukarı koridorda veya ormancı rolünde pek de görmediğimiz bir şampiyon olan Volibear, oldukça güçlü bir tank şampiyonudur.
  • LeBlanc - Hilekar 395 RP: Yetenek gücü taşıyıcısı rolündeki şampiyonumuz LeBlanc, genel olarak her orta koridor oyuncusunun tercih etmesi gereken bir şampiyondur. Kaçma yetenekleriyle öne çıkan bu şampiyon suikastçı rolü nedeniyle bir zayıf bir şampiyonu kolaylıkla yok edebilecek yeteneğe sahiptir.


24 Şubat ile 27 Şubat arasındaki kostüm indirimleri:

  • Ay Tanrıçası Diana 487 RP

  • Kelle Avcısı Nidalee 487 RP

  • Kral Tryndamere 260 RP

YORUMLAR