League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (27 Ocak - 30 Ocak)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (27 Ocak - 30 Ocak)

MOBA türünün en popüler yapımlarının başında gelen League of Legends'ta indirimler bitmek bilmiyor. Her üç günde bir tekrarlanan şampiyon ve kostüm indirimlerinde 3 kostüm ve 3 şampiyon %50 RP indirimi ile bizlere sunuluyor.

Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde bazı avantajlar elde ediyoruz. İndirimler sayesinde hem fiyat avantajı ile yeni şampiyonlar alırken hem de koleksiyonumuza indirimli olarak yeni kostümler ekliyoruz. Gelin 27 Ocak ile 30 Ocak arasındaki şampiyon ve kostüm indirimlerine birlikte bakalım.

27 Ocak ile 30 Ocak arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Jayce - Yarınların Koruyucusu 487 RP: Bir tekli koridor şampiyonu olan Jayce, ultimate yeteneği sayesinde silahını çekik formuna ve top formuna dönüştürebilir. Yani, Jayce ultimate yeteneği ile hem bir yakış dövüşçü haline gelebilir hem de bir nişancı haline gelebilir.
  • Irelia - Bıçakların Iradesi 440 RP: Yukarı koridor şampiyonu olan Irelia, oyun başında çok güçlü bir şampiyon olamasa da oyun sonu oldukça güçlü bir şampiyon haline gelebilir. Pasif yeteneği sayesinde ise sıvışma yeteneklerini kullanabilir.
  • Twisted Fate - İskambil Ustası 292 RP: Yetenek gücü taşıyıcı rolündeki şampiyon Twisted Fate, uzun menzili ve farklı yeteneklere sahip kartları ile oldukça tehlikeli bir şampiyondur. Ultimate yeteneği ile belli bir menzilden belli bir ışınlanması onun korkulan bir şampiyon yapar.


27 Ocak ile 30 Ocak arasındaki kostüm indirimleri:

  • Buz Ateşi Annie 487 RP

  • Balıkçı Fizz 487 RP

  • Oduncu Sion 260 RP


Sony ve Xbox'tan Sonra Malezya Hava Yolları Sitesini De Hacklediler

YORUMLAR