League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (27 Şubat - 2 Mart)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (27 Şubat - 2 Mart)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler bitmek bilmiyor. Şampiyon ve kostüm indirimleri adındaki indirimlerde farklı şampiyonlar ve kostümler indirime sunuluyor. Her üç günde bir tekrarlanan şampiyon ve kostüm indirimlerinde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile sihirdarlara sunuluyor. 

Şampiyon ve kostüm indirimleri bize birçok avantaj sağlıyor. İndirimler sayesinde hem fiyat avantajıyla yeni şampiyonlar satın alarak deneme şansı buluyoruz hem de yine fiyat avantajı sağlayarak koleksiyonumuza yeni kostümler ekleme şansı buluyoruz. Gelin lafı daha fazla uzatmadan 27 Şubat ile 2 Mart arasındaki indirimlere birlikte bakalım.

27 Şubat ile 2 Mart arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Nami - Dalga Çağıran 487 RP: Destek şampiyonları arasında en agresif şampiyonlardan birisi olan Nami, hem kendi taşıyıcısının canını yenilerken hem de karşı takımın taşıyıcısının canını fena halde yakalabilir. 
  • Ezreal - Dahi Kaşif 440 RP: Yetenek gücü taşıyıcısı veya saldırı gücü taşıyıcısı rollerinde son zamanlarda sıkça gördüğümüz Ezreal, özellikle ani hasarlarla ünlü bir şampiyondur. Yetenek gücü taşıyıcısı rolünde rakibini bir kerede yok edebilecek yeteneğe sahip olabilir.
  • Fiddlesticks - Kıyamet Habercisi 292 RP: Fiddlesticks'i genellikle ormancı rolünde görüyoruz. Can emme yeteneği sayesinde kolaylıkla orman dönebilen bu şampiyonu denemenizi tavsiye ediyorum.


27 Şubat ile 2 Mart arasındaki kostum indirimleri:

  • Buz Ejderi Shyvana 487 RP

YORUMLAR