League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (3 Şubat - 6 Şubat)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (3 Şubat - 6 Şubat)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler bitmek bilmiyor. Her üç günde bir tekrarlanan şampiyon ve kostüm indirimlerinde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile sihirdarlara sunuluyor.

Şampiyon ve kostüm indirimleri bize büyük avantajlar sağlıyor. Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde hem fiyat avantajı sağlayarak yeni şampiyonlar sahibi olarak hem de fiyat avantajıyla birlikte koleksiyonumuza yeni kostümler ekleyebiliyoruz. Gelin 3 Şubat ile 6 Şubat arasındaki şampiyon ve kostüm indirimlerine birlikte bakalım.

3 Şubat ile 6 Şubat arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Thresh - Zincirli Gardiyan 487 RP: Destek şampiyonları arasında en çok tercih edilen şampiyonlardan birisi olan Thresh, hem skor almanızı sağlar hem de skor vermemizi sağlar. Ayrıca yetenekleri sayesinde takım savaşlarının seyrini de değiştirebilir.
  • Cassiopeia - Yılanın Şefkati 440 RP: Yetenek gücü taşıyıcısı rolündeki Cassiopeia, ani hasarlar çıkarabilecek güçlü bir şampiyondur. Ultimate yeteneği sayesinde bir alandaki herkesi kısa süreliğine taşa çevirebilir.
  • Gangplank - Okyanus Şeytanı 395 RP: Yukarı koridorun tercih edilen şampiyonlarından birisi olan Gangplank, kritik vuruşlar yapabilen bir şampiyondur. Ultimate yeteneği sayesinde alandaki herkese hasar verir ve onları yavaşlatır.


3 Şubat ile 6 Şubat arasındaki kostüm indirimleri:

  • Tımarhane Kaçkını Shaco 487 RP

  • Karadiken Morgana 675 RP

  • Galaktik Nasus 260 RP


NVIDIA GeForce Experience Nedir, Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR