League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (6 Ocak - 9 Ocak)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (6 Ocak - 9 Ocak)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler son hızıyla durmadan devam ediyor. Her üç günde bir tekrarlanan şampiyon ve kostüm indirimlerinde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile sihirdarlara sunuluyor.

Şampiyon ve kostüm indirimleri bizler için büyük yararlar sağlıyor. Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde hem fiyat avantajı ile yeni şampiyonlar denemiş oluyoruz hem de koleksiyonumuza yeni kostümler eklemiş oluyoruz. Gelin bu 3 günlük süreçte bizleri karşılayacak olan şampiyon ve kostüm indirimlerine göz atalım.

6 Ocak ile 9 Ocak arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Zyra - Dikenli Cazibe (Büyücü, destek) 487 RP: Yetenek gücü şampiyonu olan Zyra, yetenek gücü taşıyıcısı ve destek rollerinde oynanabilen bir şampiyondur. Hapsedici dikenleri sayesinde takımına skor aldırmak konusunda sorun yaşatmaz.
  • Vladimir - Kızıl Ölüm (Büyücü, tank) 440 RP: Pasif yeteneği sayesinde hem güçlü bir tank hem de güçlü bir büyücü olan Vladimir, genellikle yukarı koridorda oynanan bir şampiyondur.
  • Sona - Müzik Dehası (Destek, büyücü) 395 RP: Destek şampiyonları arasında vazgeçilmez bir yere sahip olan Sona, işlevsel yeteneklere sahip bir şampiyondur.


6 Ocak ile 9 Ocak arasındaki kostüm indirimleri:

  • Bilgewater'lı Katarina 487 RP

  • Kıyamet Mühendisi Viktor 675 RP

  • Kupa Valesi Twisted Fate 260 RP


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


Samsung Galaxy S6'nın Metal Gövdesi Sızdırıldı

YORUMLAR