League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (6 Şubat - 9 Şubat)

League of Legends  - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (6 Şubat - 9 Şubat)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler son hızıyla devam ediyor. Her üç günde bir tekrarlanan şampiyon ve kostüm indirimlerinde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor.

Şampiyon ve kostüm indirimleri bize büyük avantajlar sağlıyor. İndirimler sayesinde hem fiyat avantajıyla yeni şampiyonlar satan alarak denemiş oluyoruz hem de yine fiyat avantajıyla koleksiyonumuza yeni kostümler eklemiş oluyoruz. Gelin 6 Şubat ile 9 Şubat arasındaki şampiyon ve kostüm indirimlerine birlikte bakalım.

6 Şubat ile 9 Şubat arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Kha'Zix - Hiçlik Yağmacısı 487 RP: Genel olarak ormancı rolünde karşımıza çıkan Kha'Zix, çok yüksek hasarlar çıkarabilen bir suikastçı şampiyonudur. Özellikle taşıyıcıları yalnız yakalamayı seven Kha'Zix, bir anda ölümünüze sebeb olabilir.
  • Yorick - Mezarcı 440 RP: Yukarı koridorun pek kullanılmayan şampiyonlarından birisi olan Yorick, yetenekleri sayesinde takım savaşında uzun süre kalabilir. Rakiplerini rahatsız etme konusunda büyük bir yeteneğe sahip olan Yorick, tank nitelikli bir şampiyondur.
  • Morgana - Düşmüş Melek 292 RP: Destek rolünde dikkat edilmesi gereken şampiyonlardan birisi olan Morgana, uzun menzili sayesinde rakibi kolaylıkla avlayabilir.


6 Şubat ile 9 Şubat arasındaki kostüm indirimleri:

  • Super Teemo 487 RP

  • Kıyamet Ateşi Brand 375 RP

  • Cin Malzahar 260 RP


Minecraft Hakkındaki Fikirler

YORUMLAR