League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (19 Aralık - 22 Aralık)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (19 Aralık - 22 Aralık)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler son hızıyla bitmeden devam ediyor. Her üç günde bir değişen indirimlerde 3 farklı şampiyon ve 3 farklı kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor. Bu indirimler biz sihirdarlara büyük avantajlar sağlıyor. İndirimler sayesinde biz sihirdarlar hem fiyat avantajı sağlıyoruz hem de yeni şampiyonlar ve kostümler deneme fırsatı buluyoruz. Gelin indirimlere birlikte bakalım.

19 Aralık ile 22 Aralık arasındaki %50 RP indirimine sahip şampiyonlar:

  • Lulu - Peri Sihirbaz (Destek, büyücü) 487 RP: Lulu, güçlü yeteneklere sahip, genellikle tekli koridorlarda oynanabilen bir büyücüdür. Ancak, eğer istenirse destek şampiyonu rolünde de oynanabilir.
  • Talon - Bıçağın Gölgesi (Suikastçı, dövüşçü) 440 RP: Talon, tekli koridorlarda oynanabilen mekanikli bir suikastçıdır. Eğer doğru şekilde oynanabilirse, Talon karşı takımın taşıyıcılarının en büyük düşmanı haline gelebilir.
  • Pantheon - Savaş Üstadı (Dövüşçü, suikastçı) 395 RP: Pantheon, güçlü yeteneklere sahip bir yakın dövüşçüdür. Genellikle ormancı rolünde gördüğümüz Pantheon, doğru pozisyon alamayan bir düşman oyuncunun faturasını ağır bir şekilde kesebilir.

19 Aralık ile 22 Aralık arasındaki %50 RP indirimine sahip kostümler:

  • Kan Delisi Renekton 487 RP

  • Bıçakların Hanımı Morgana 375 RP

  • Gotik Orianna 260 RP

League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


Minecraft'ın Hikaye Tabanlı Macera Oyunu Geliyor!

YORUMLAR