League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (23 Aralık - 26 Aralık)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (23 Aralık - 26 Aralık)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler durmaksızın devam ediyor. Her üç günde bir değişen şampiyon ve kostüm indirimleri biz sihirdarlar için büyük avantajlar sağlıyor. İndirimler sayesinde biz sihirdarlar hem fiyat avantajı sağlıyor hem de yeni şampiyonları ve yeni kostümleri koleksiyonumuza ekleme şansı buluyoruz. Gelin üç gün boyunca sürecek olan şampiyon ve kostüm indirimlerine birlikte bakalım.

23 Aralık ile 26 Aralık arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Darius - Nexus'un Eli (Dövüşçü, tank) 487 RP: Darius, yukarı koridorda oynanabilen, tank nitelikli güçlü şampiyonudur. Her ne kadar tank bir şampiyon olsa da yetenekleri ile karşı takımın korkulu rüyası haline gelebilir.
  • Kog'Maw - Cehennemin Dişleri (Nişancı, büyücü) 440 RP: Kog'Maw, saldırı gücü taşıyıcısı ve yetenek gücü taşıyıcısı olarak oynanabilen oldukça uzun bir menzile sahip güçlü bir şampiyondur. Kog'Maw'ın kaçmak için bir yeteneği olmamasına rağmen yavaşlatma etkisi ile üzerine gelen rakiplerine menzili karşılığında büyük hasarlar verebilir.
  • Katarina - Sinsi Bıçak (Suikastçı, büyücü) 395 RP: Katarina, yetenek gücü taşıyıcı  olarak orta koridorda oynanabilen güçlü bir suikastçıdır. Işınlanma efektine sahip kaçış yeteneği ile rakiplerine korku dolu anlar yaşatabilen bir şampiyondur.

23 Aralık ile 26 Aralık arasındaki  kostüm indirimleri:

  • Ejder Yumruk Lee Sin 487 RP

  • Astronautilus 675 RP

  • Firavun Nidalee 260 RP

League of Legends'i sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


Facebook'tan 2014 Yılına Genel Bakış Hediyesi

YORUMLAR