League of Legends Şampiyonlarının Yeni Kostümleri Tanıtıldı

League of Legends Şampiyonlarının Yeni Kostümleri Tanıtıldı

League of Legends’ın altıncı sezonunun son günlerinde birçok şampiyona yeni kostüm geleceği açıklandı. Oyuna eklenecek olan tüm kostümlerin tanıtım videolarını haberimizde bulabilirsiniz.

Şu an dünyanın en popüler MOBA türü oyunu olan League of Legends, altıncı sezonunun son günlerini yaşıyor. Her sezon sonunda olduğu gibi bu sezon sonunda da oyuna eklenecek olan yeni kahraman kostümleri tanıtıldı. Maokai, Karthus, Bard, Hecarim, Nautilus, Sejuani, Nasus, Trundle ve Jayce, şimdilik yeni kostüm alacağı açıklanan şampiyonlar arasında. İlk olarak PBE'de görünen kostümlerin birçoğunun yeni ses ve görsel efektlere sahip olduğu biliniyor. Kostümlerin fiyatları konusunda net bir açıklama yapılmış değil ancak videolara bakarak yeni kostümlerin en ucuzlarının 975 RP'lik olacağını tahmin ediyorum.

Victorious Maokai

Altıncı sezonun “Victorious” kostümünü alan karakter Maokai oldu. Sezonu Altın, Platin, Elmas, Ustalık ve Şampiyonluk liglerinde bitiren tüm oyuncular bu yeni Maokai kostümüne sahip olacaklar.

Lightbane Karthus

Karthus’un bu yeni kostümü şampiyona insansı bir görünüm kazandırmış. Kostüm yeni görsel ve ses efektlerine sahip.

Bard Bard

Bard da kendi isminde olan bir kostüme kavuşarak Mundo ve Draven’a katıldı.

Dawnchaser Sejuani

Sejuani’ye tamamen yeni bir görüntü kazandıran kostüm, kahramanımızın bineğini dev bir aslanla değiştirmiş. Kostümde yeni ses ve görsel efektler mevcut.

Worldbreaker

Worldbreaker serisi kostümlere kavuşan kahramanlar arasında Nautilus, Hecarim, Nasus ve Trundle bulunuyor.

Birghthammer Jayce

Jayce’in yeni kostümünün videosu henüz paylaşılmadı.

League of Legends Dünya Şampiyonası Heyecanı Başladı

League of Legends Okyanusun Dibine Kadar Ulaştı

YORUMLAR