League Of Legends Türkiye Büyük Finali Saat 11.00'de Başlıyor

League Of Legends Türkiye Büyük Finali Saat 11.00'de Başlıyor

Türkiye'nin en büyük e-spor organizasyonu League of Legends Türkiye Büyük Finali bugün saat 11.00'de İstanbul Maçka Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek.

LoL'de 3. sezonun son tunuvası olan TBF, açık alanda 5000'den fazla kişinin katılımıyla saat 11.00'de kapılarını açacak. Sezon boyunca süren muhteşem mücadelelerin ardından rakiplerini eleyerek buralara gelen ilk 4 takım bugün final maçını ve 3. lük maçını oynayacak. Gün içerisinde çeşitli etkinlikler düzenlenecek alanda e-spor'a gönül vermiş oyuncuları izleme fırsatı bulucaz.

3.'lük maçı saat 13.00'de HWA ve ANT takımları arasında oynanıcak. Büyük final mücadelesi ise saat 17.00'te Dark Passage ve TT Blue takımları arasında yapılacak. Yarı final mücadelesinde HWA takımı ile karşılaşan TT Blue daha önce HWA'ya karşı resmi turnuvalarda hiç galibiyeti olmamasına rağmen galip gelerek ilk kez finale adını yazdırdı.

2 Müsabaka arasında saat 16.00'de gerçekleşicek Cospaly yarışması LoL hayranlarının ilgisini çekebilir. Birbirinden farklı şampiyonların kostümlerini giyerek turnuva alanına gelecek yarışmacılar 1.'lik için yarışacaklar.

TBF'yi kazanan takım 40.000 TL'lik ödülün yanısıra Almanya'da düzenlenecek LoL turnuvasında Türkiye'yi temsil ederek, LA Lakers takımının sahası Staples Center’da yapılacak olan 3. sezon LoL Dünya turnuvasına gitmeye hak kazanacak.

Facebook ve Twitter'da @LoLTrOfficial üzerinden takip edebileceğiniz turnuvayı aynı zamanda canlı olarak izlemek için tıklayınız.

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan LoL'e henüz başlamadıysanız sitemizden indirerek yüzden fazla şampiyon seçeneği ile birbirinden heyecanlı maçlara tanık olabilirsiniz.

YouTube'da Geek Week 4 Ağustos'da Başlıyor

YORUMLAR