League of Legends Türkiye Sunucusuna Geçişler 1 Ay Boyunca Ücretsiz

League of Legends Türkiye Sunucusuna Geçişler 1 Ay Boyunca Ücretsiz

Hem ülkemizde hem de Dünya genelinde son zamanların en popüler ve en çok oynanan MOBA oyunu League of Legends'ın Türkiye sunucusuna özel geçiş kampanyası yarın yani 22 Ocak'ta başlıyor. Geçtiğimiz yıl yapılan etkinlik bu sene yine tekrarlanarak Avrupa sunucularında oynayan Türk oyunculara ücretsiz olarak Türkiye sunucusuna geçme imkanı veriyor.

Ülkemizde özellikle son bir kaç yılda gelişim hızı gittikçe artan e-spor'a en büyük katkıyı sağlayan oyunlardan bir tanesi olan League Of Legends, düzenli olarak uyguladığı kampanyalar ve indirimler ile oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Hem profesyonel hem amatör oyuncuları ilgilendiren bu yeni etkinlik 22 Ocak 2015 saat 20.00'de başlayıp 22 Şubat 2015 saat 23.59'a kadar devam edecek. Bu süre boyunda AB Batı, AB İskandinav ve Doğu sunucularında oynayan tüm oyuncular hesaplarını Türkiye sunucusuna ücretsiz olarak transfer edebilecek. Normalde 2600 RP olan işlemin maliyeti yaklaşık 25 TL civarında.

Bugün başlayacak olan sezon 5'in de heyecanı ile birlikte bir çok oyuncunun sevinmesine sebep olan bu haber, bazı oyuncular tarafından da tepki alıyor. Türkiye sunucusunu sevmeyen ve oynamak istemeyen kullanıcılar, düzenlenen kampanyanın tam tersini, yani Türkiye sunucusundan Avrupa sunucularına ücretsiz geçiş yapabilmek istiyor.

Bu etkinlikle ilgili en güzel haber ise 8 - 22 Ocak arasında Avrupa sunucularından Türkiye sunucusuna ücret ödeyerek geçiş yapmış oyuncular için. Belirtilen tarih aralığında geçiş ücret karşılığı geçiş yaptıysanız, herhangi bir başvuru yapmanıza gerek olmadan vermiş olduğunu oyun içi RP, hesabınıza otomatik olarak yüklenecek. RP'nin geri yüklenmesi kampanya süresi sona ermeden gerçekleşecek.

Eğer son zamanlarda Türkiye sunucusuna geçmeyi düşündüyseniz, yarından itibaren ücretsiz olarak geçiş işleminizi yapabileceksiniz.

Minecraft Hacklendi!

YORUMLAR