League of Legends - Türkiye Sunucusu'na Özel İndirimler (12 Aralık - 14 Aralık)

League of Legends - Türkiye Sunucusu'na Özel İndirimler (12 Aralık - 14 Aralık)


MOBA türünün en popüler yapımı League of Legends'ta indirimler bitmek bilmiyor. Üç günde bir yapılan indirimler haricinde, her hafta sonu sadece Türkiye Sunucusu'na özel olarak bazı şampiyonlar ve bazı kostümler %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor. Cuma ile Pazartesi arasındaki yapılan indirimle birlikte markette kalan bu indirimler biz sihirdarları mutlu ediyor. Daha fazla indirimli şampiyon ve daha fazla indirimli kostüm seçim yapmamızı zorluyor.

12 Aralık ile 15 Aralık arasındaki (sadece Türkiye Sunucusu'na özel) şampiyon indirimleri:

  • Fizz Dalgaların Dümencisi - Fizz, bir tekli koridor şampiyonudur, ancak ormancı rolünde de oynanabilir yeteneklere sahiptir. Koridor safhasında minyon kesmekte her ne kadar zorlansa da takım savaşlarında bir düşman şampiyonu rahatlıkla ortadan kaldırabilecek yapıya sahiptir.
  • Morgana Düşmüş Melek - Morgana, her ne kadar orta koridor şampiyonu olsa da destek şampiyonu olarak aşağıda koridorda çok işlevsel bir şampiyon olarak kullanılabiliyor.
  • Thresh Zincirli Gardiyan - Thresh, destek şampiyonlarının en çok tercih edilenleri arasındadır. Her ne kadar son dönemlerde yeteneklerinin özellikleri düşürülse de hala en çok tercih edilen destek şampiyonları arasında kalmayı beceriyor.

12 Aralık ile 15 Aralık arasındaki (sadece Türkiye Sunucusu'na özel) kostüm indirimleri:

  • Sırtlan Warwick
  • Kıyamet Ateşi Brand
  • Gangster Twitch


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (12 Aralık - 15 Aralık)

YORUMLAR