League of Legends - Türkiye Sunucusu'na Özel İndirimler (19 Aralık - 21 Aralık)

League of Legends - Türkiye Sunucusu'na Özel İndirimler (19 Aralık - 21 Aralık)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu ünvanına sahip olan League of Legends'ta indirimler bitmek bilmeden devam ediyor. Her üç günde bir yapılan indirimler haricinde, her hafta sonu sadece Türkiye Sunucusu'na yapılan indirimler de bizimle buluşuyor. Türkiye Sunucusu'na yapılan indirimler ile birlikte üç günlük indirimlerin birleştiği günlerde markette 6 şampiyon ve 6 kostüm biz sihirdarlara sunulmuş oluyor. İndirimler sayesinde hem daha avantajlı şekilde şampiyon ve kostüm satın alabiliyoruz hem de yeni kostümler ve şampiyonları koleksiyonumuza eklemiş oluyoruz. Gelin Türkiye Sunucusu'na özel indirimlere birlikte bakalım.

19 Aralık ile 21 Aralık (sadece Türkiye Sunucusu'na) arasında indirimi giren şampiyonlar:

  • Volibear - Kükreyen Kurt (Dövüşçü, tank) 440 RP: Volibear, ormancı rolünde ve yukarı koridor rolünde oynanabilen bir şampiyondur. Pasifi sayesinde çok kolay bir şekilde azalan canını doldurabilir. Tank yeteneğini sayesinde karşı takımdaki 5 kişinin hasarını çok kolay bir şekilde emebilir.
  • Udyr - Ruh Gezgini (Dövüşçü, tank) 292 RP: Udyr, çok fazla yeteneğe sahip olan bir ormancı rolü şampiyonudur. Udyr'nın yetenekleri sayesinde baskınlar daha etkili bir şekilde gerçekleşir. Baskın anında takımın pozisyonu kötü ise Udyr bunun cezasını ağır bir şekilde kesebilir.
  • Renekton - Kumların Kasabı (Dövüşçü, tank) 440 RP: Renekton, yukarı koridorda oynanabilen, çeşitli mekaniklerle oynanabilecek bir yukarı koridor şampiyonudur. Yetenekleri sayesinde karşı takımın tüm hasarını emebilir.

19 Aralık ile 21 Aralık (sadece Türkiye Sunucusu'na) arasında indirimi giren kostümler:

  • Ründoğan Xerath 375 RP
  • Jaximus 487 RP
  • İsyankar Vayne 260 RP

İndirimler 21 Aralık 23.59'a kadar devam edecek.

League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (19 Aralık - 22 Aralık)

YORUMLAR