League of Legends'ın Yeni Müzik Albümü Yayınlandı

League of Legends'ın Yeni Müzik Albümü Yayınlandı

Milyonlarca oyuncu sayısına ulaşan ve son zamanlarda ülkemizde de yaptığı turnuvalar ve etkinlikler ile ön plana çıkan League of Legends oyununun yeni sezon soundtrackleri albüm olarak kullanıcılara sunuldu. Site üzerinden indirme ve dinleme imkanı sunulan şarkıların albümünü haberin altındaki bağlantıyı kullanarak siz de indirebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl çıkardıkları PentaKill - Smite and Ignite albümüyle oldukça beğeni toplayan Riot Games, oyun için ürettiği müziklerin çok iyi olduğunu ve hem oyuncular hem de diğer kullanıcılar tarafından sevildiğini farkedince, sezon 5'in başlamasının bir hafta sonrasında ''Music of League - Volume 1'' adını verdiği soundtrack albümünü yayınladı. Toplam 15 şarkıdan oluşan albümün şüphesiz en çok ilgi çeken şarkısı ise ''The Curse of The Sad Mummy'' yani ''Hüzünlü Mumya'nın Laneti'' oldu. Amumu şampiyonuna özel olarak hazırlanan şarkı ve video klip ise bir anda oyuncuların ilgi odağı haline geldi çünkü videoda yalnız olan Amumu'nun hikayesine değiniliyor. İzlerken gözleri dolduran videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Riot Games'in müzik grubu tarafından kendi stüdyolarında hazırlanan şarkılar, özellikle enstrümental şarkılardan keyif alan hem oyuncuların hem de kullanıcıların çok hoşuna gidecek. İsminin Volume 1 olması nedeniyle bu müzik albümünün devamının geleceğini de saklamayan Riot Games, bakalım bize daha ne gibi sürprizlere yapacak. Müzikleri League of Legends'ın sitesi üzerinden, global yada Türkiye YouTube kanallarından, sitelerinden indirerek yada sitemiz üzerinden mp3 olarak indirip dinleme fırsatı bulabilirsiniz.

Kişisel olarak çok beğendiğim albümün yenisini de şimdiden merakla bekleyeceğim.

Oyunu İndirmek İçin:

WeChat Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR