League of Legends'ın Yeni Oyun Modu: Nemesis Draft Geliyor

League of Legends'ın Yeni Oyun Modu: Nemesis Draft Geliyor

MOBA türünün en popüler oyunu League of Legends'ta yenilikler son hızıyla devam ediyor. Şu ana dek URF ve Birimiz Hepimiz İçin gibi modları League of Legends içerisinde gördük ve bu modlarla oldukça fazla vakit geçirdik. 2015 yılının ilk modu olacak olan Nemesis Draft isimli mod ile de oldukça fazla vakit geçireceğimizi düşünüyorum. Çünkü bu mod da diğerleri kadar eğlenceli olacak.

Nemesis Draft isimli bu modda oyunun kuralları şampiyon seçim ekranında değişiyor. Yeni oyun modunda kendi oynayacağımız şampiyonu seçmek yerine, düşman oyuncunun oynayacağı şampiyonu seçeceğiz. Mod geldiği zaman seçilecek şampiyonları şimdiden tahmin edebiliyorum. Sihirdar Vadisi haritasında oynanabilecek olan bu mod şu anda PBE'de kullanıma açık.

PBE'de  aktif olan Nemesis Draft oyun modunu birçok sihirdar denedi. Hatta modun oynanış videoları bile çekenler oldu. Mod hakkında daha fazla bilgi için yayınlanan videoları izleyebilirsiniz.

Yeni oyun modunun ne zaman sunuculara ekleneceği konusunda bir bilgi verilmemiş. Ancak çok yakın zamanda geleceğini düşünüyorum.


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (20 Ocak - 23 Ocak)

YORUMLAR