Left 4 Dead 3 Ne Zaman Çıkacak?

Left 4 Dead 3 Ne Zaman Çıkacak?

Dünyanın en prestijli oyun şirketleri arasında yer alan Valve’ın en başarılı yapımlarından birisi olan Left 4 Dead serisi için Valve’ın önde gelen isimlerinden, ve önemli yazarlarından Chet Faliszek serinin geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Normalde ser verip sır vermeyen Valve çalışanlarından ilk defa böylesi bir açıklama duyduk ve bu bizleri ziyadesi ile memnun bıraktı.

Söz konusu Left 4 Dead olunca yapılan yapılan açıklama önem arz ediyordu. Hele ki konunun Left 4 Dead 3 olduğunu düşündüğümüzde bu ismin ağızlara alınması resmi bir dilden kullanıcılara yöneltilmiş olması çok daha ayrı bir önem taşıyordu.  Faliszek Left 4 Dead 3 kesinlikle gelecek ama bunun ne zaman olduğunu bilemeyiz ve bu aralarda böyle bir yapımı beklememeliyiz dedi. Yani kısacası Left 4 Dead 3 gelecek ama ne zaman?

Zombi oyunları severlerin beğenisini toplayan Left 4 Dead ilk iki oyunu ile özelliklede PC platformunda fırtınalar estirmişti. Günümüzde hala birçok oyuncu tarafından multiplayer modu sevilerek oynanan Left 4 Dead’in üçüncü oyunu Left 4 Dead 3 için Valve zamanı gelince çıkacak dedi, bize de söylenen o zamanı beklemek kalıyor.

YORUMLAR