Legend Online Yeni Güncellemesiyle Daha da Keyifli Hale Geliyor

Legend Online Yeni Güncellemesiyle Daha da Keyifli Hale Geliyor

Oyuncuların herhangi bir indirme işlemi yapmadan tarayıcıları üzerinde oynayabildikleri MMO rol yapma oyunu Legend Online için 15 Eylül 2015 tarihinde yayınlanacak 4.5 güncellemesi oyunda köklü değişiklikler yaparken birçok yeni içeriği oyuna ekliyor. Ülkemizde de birçok oyuncu tarafından oynanan Legend Online'ın yeni güncellemesine göz atıldığında çarpıcı değişikler olduğu görülüyor.  Bu yenilikler binek ve peri sistemi üzerinde yoğunlaşmakta. Yeni binek sisteminde oyuna kral sistemi ekleniyor. Canavar kralı binekleri oyunculara daha güçlü olabilme imkanı verirken özel binekler 4 gruba ayrılıyor. Fantom, Uysal, Vahşi ve Teknoloji gruplarında toplanan binekler oyuncuların tercihlerine göre seçebilecekleri binekler.

Legend Online 4.5 güncellemesinin bir diğer önemli yeniliği olan peri sistemi değişiklikleri oyuna çift özellikli perileri dahil ediyor. Bu periler farklı sistemdeki perilerin birleşmesinden oluşan özel yeteneklere sahip periler. Karanlık ve aydınlık periler birleştiğinde ortaya çıkan Hüzün Perileri hem büyü gücüne hem de fiziksel saldırı gücüne sahipler.

4.5 güncellemesi Legend Online'a Nalanda Kalıntıları adlı yeni mekanı da dahil ediyor. Bu mekanda yeni hazineler ve düşmanlar oyuncuları bekleyecek. Bu mekana aynı anda 4 oyuncu birlikte giriş yapabiliyor. Bölüm sonu canavarlarıyla yapılan savaşlarda özel ödüller kazanabilinecek. Bu yeni mekan oyunculara haftalık olarak kazanç sunacak. Mekana birden fazla girilebilse de yalnızca bir defa ödül alınabilecek.

Legend Online'ı tarayıcınız üzerinden oynamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR