Lenovo Golden Warrior Note 8 Duyuruldu

Motorola’yı satın aldıktan sonra Dünya’nın en büyük üçüncü telefon üreticisi olan Lenovo, Golden Warrior Note 8 modelini duyurdu.

Lenovo Golden Warrior Note 8 Duyuruldu

Motorola’yı satın aldıktan sonra Dünya’nın en büyük üçüncü telefon üreticisi olan Lenovo, Golden Warrior Note 8 modelini duyurdu. Cihazın özellikleri ve detaylar haberimizde.

Yeni modellerini duyurmaya devam eden Lenovo, phablet sınıfı yeni modeli Golden Warrior Note 8’i duyurdu. Nexus 6 ve Galaxy Note 4’e uygun fiyatlı rakip olan cihaz, 6 inç boyutunda 720p HD çözünürlüklü IPS LCD ekran, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanına sahip. 32 GB’a kadar MicroSD kart desteği bulunan Golden Warrior Note 8, 170 gram ağırlığa ve 8.7 mm inceliğe sahip bir cihaz olarak sunuluyor.

1.7 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli 64-bit MT6752 MediaTek işlemci bulunan cihaz, Mali-T760 grafik işlemci kullanıyor. 13 Megapiksellik LED flaşlı ve Full HD video çekebilen arka, 5 Megapiksellik ön kameranın bulunduğu cihaz, Android 4.4.2 KitKat işletim sistemiyle birlikte 160 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Yakın zamanda satışa sunulacak cihazın, Nexus 6 ve Galaxy Note 4’e uygun fiyatlı bir rakip olacağını düşünüyorum.

Windows Phone 10 Yola Çıktı

YORUMLAR