Lenovo K8 Note, Saf Android ile Geliyor!

Lenovo K8 Note, Saf Android ile Geliyor!

Lenovo'nun yeni orta seviye telefonu K8 Note, Hindistan'da resmen tanıtıldı. Cihaz özel olarak Amazon'un Hindistan merkezi üzerinden bu ay itibarıyla satışa sunulacak.

Saf Android ile gelecek olan Lenovo K8 Note'un teknik detaylarında ise, 5,5 inçlik Full HD çözünürlüklü IPS LCD ekran yer alıyor. Gücünü MediaTek'in 10-çekirdekli Helio X23 işlemcisinden alacak telefon, 3GB veya 4GB RAM seçenekleri ile orta seviyeden çok daha yukarıda performans sunacak gibi görünüyor.

Yeni telefonların modası olan çift arka kamera K8 Note'da da yer alıyor. 13MP'lik ve 5MP'lik arka kamera, bokeh efektini bize sunabiliyor. Ayrıca ön kamerası 13MP çözünürlüğüne sahip iken, yanında birde flaş ışığı bulunduruyor. 4000 mAh'lik devasa bir pile sahip olan Lenovo K8 Note, Android 7.1.1 Nougat ile gelecek.

K8 Note'un, 3GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip versiyonu 203 dolardan, 4GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip versiyonu ise 219 dolardan satışa sunulacak. Siyah ve gümüş renk seçenekleriyle gelecek telefon, kısa süre içerisinde ülkemizde de satışa sunulacaktır diye düşünüyoruz.

Lenovo Katlanabilir Tablet'ini Tanıttı

Lenovo'nun Sanal Asistanı CAVA Pazara Rakip Olarak Geliyor!

YORUMLAR