Lenovo, Kendi Akıllı Bilekliğini Satışa Sunmaya Hazırlanıyor

Lenovo, Kendi Akıllı Bilekliğini Satışa Sunmaya Hazırlanıyor

Ünlü teknoloji firması Lenovo, ilk giyilebilir ürünü olan Lenovo Smartband SW-B100'ü sessizce piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Giyilebilir teknolojilerin popüleritesini giderek arttırdığı şu günlerde, ünlü teknoloji firması Lenovo da kendi akıllı bilekliği olan Smartband SW-B100'ü internet sitesi üzerinden görücüye çıkardı.

Rakipleri olan Fitbit ve Razer Nabu ile benzerliğe sahip olan bileklik, katettiğiniz mesafeyi, attığınız adım sayısını, harcadığınız kaloriyi ve kalp ritminizi ölçmek gibi bir çok özellik ile birlikte geliyor. Ayrıca Smartband SW-B100, Xiaomi $13'da bulunan güvenlik özelliğine sahip olarak piyasaya çıkacak. Bilekliğiniz sayesinde bilgisayarınızı kolaylıkla açabilmenizi sağlayan bu özelliği kullanabilmeniz için ise bilekliğinizi bilgisayarıza yaklaştırmanız yeterli.

Cihaz hakkında bir diğer güzel haber ise Android ve iOS sistemlere destek verecek olması. Şimdilik gelen bilgiler, Android 4.3 ve iOS 7.1 ve üzeri sistemleri destekleyecek olan Smartband SW-B100'ün hangi fiyat bandından piyasaya sürüleceği ise bilinmiyor.

Cihaz hakkında diğer detaylar ortaya çıktıça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

GTA 5, PlayStation 4'te 1080p Kalitesinde Çalışacak

YORUMLAR