Lenovo Phab Plus Resmen 299 Dolara iPhone 6'yı Taklit Etti

Lenovo Phab Plus Resmen 299 Dolara iPhone 6'yı Taklit Etti

IFA 2015'te tanıtılan Lenovo'nun yeni phableti Lenovo Phab Plus’un boyutları hariç her şeyi iPhone 6'ya o kadar benziyor ki, görenleri şaşırtıyor.

Lenovo Phab Plus dev gibi bir telefon. Telefonun büyüklü yeterince şaşırtıcı değilmiş gibi bir de iPhone 6'nın replikası gibi bir tasarıma sahip olması cihazı görenleri şaşırttı. IFA 2015'te tanıtılan Lenovo Phab Plus piyasaya çıkan en büyük akıllı telefon. Lenovo Phab Plus'ın ekran boyutu tam 6.98 inç. Yani bildiğimiz her hangi bir tabletten hiçbir farkı yok.

Lenovo Phab Plus 299 Dolardan satışa çıkacak. Dev cihaz Full HD (1920 x 1080) çözünürlükte 326ppi IPS ekran tercih kullanıyor. Lenovo Phab Plus Qualcomm Snapdragon 615 işlemciye sahip ve 2GB RAM kullanıyor, bundan dolayı orta sınıf bir telefon kategorisinde yer alıyor. Yani büyüklüğü o kadar da bir şey ifade etmiyor. Lenovo Phab Plus Android 5.0 Lollipop işletim sistemine sahip.

Çift LED 13 MP arka ve 5 MP ön kamera kullanan Lenovo Phab Plus'ın özelliği donanımı değil. iPhone 6 ve 6Plus'a son derece benzemesi. Bu benzerliğe aşağıdaki resimlere bakarak siz de karar verebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

 

 

İşte IFA 2015 Fuarı'nın Ödül Kazanan En İyi Teknolojileri

Lenovo Vibe P1 Akıllı Telefon Göründü

Lenovo, Şarjı 46 Gün Giden Telefon Üretmeye Çalışıyor

YORUMLAR