Lenovo Ultra Moda Tasarım Yarışması Başlıyor

Lenovo Ultra Moda Tasarım Yarışması Başlıyor

Lenovo şimdi de teknoloji ve moda severleri sevindirecek Lenovo Ultra Moda ile geliyor. Ultrabook'un sadece bir bilgisayar olmadığını, şık bir aksesuar olduğunu gösteren fotoğraflar yarışacak. Facebook ve Instagram üzerinden aynı anda başlatılan yarışma Kasım ayının ortalarına kadar sürecek.

Ultra Moda yarışmasına stiline ve tarzına güvenen herkes katılabilir. Yarışmada şık bir aksesuar görünümde olan Ultrabook ve stilini, tarzına güvenen siz olacaksınız. Facebook'ta "Lenovo Ultra Moda" sayfasına girip fotoğrafları yüklemeniz gerekiyor. Hemen ardından finalde en fazla oyu alan 25 fotoğraf; tasarımcı Ümit Ünal, moda bloggerı Buse Terim ve Ufuk Onur Tapan tarafından değerlendirilecek.

Yarışma sonunda dereceye girenler muhteşem ödüllerin sahibi olacaklar. Birinciye Lenovo IdeaPad U310 ultrabook verilecek ve sürprizler bununla sınırlı değil. Katılımcılar ise hediye çekleri, indirim çekleri, alışveriş çekleri ve Fashion Week Moda Haftası davetiyeleri gibi birbirinden güzel hediyelere sahip olacaklar. 


YORUMLAR