Lenovo Vibe X3, 16 Kasım'da Tanıtılacak

Lenovo Vibe X3, 16 Kasım'da Tanıtılacak

Lenovo’nun 16 Kasım’da düzenleyeceği etkinlikte tanıtmasını beklediğimiz Vibe X3, phablet sınıfında güçlü bir cihaz olarak karşımıza çıkacak. Weibo üzerinden paylaşılan görselde phabletin tasarımından donanımına merak uyandıran tüm noktalar da açığa çıktı.

Lenovo Vibe X3’ün önümüzdeki haftanın başında resmi olarak tanıtılma ihtimali oldukça yüksek. Resmi tanıtıma sayılı günler kala phabletin teknik özellikleri kendisiyle birlikte sızdırıldı. Tenaa’da paylaşılanlara göre Vibe X3’ün ekranı 5.5 inç büyüklüğünde. Phabletin kalbinde Qualcomm Snapdragon 808 işlemci bulunmakta. 3GB RAM ile güçlendirilen phabletin arka yüzünde çift LED flaşlı 21 megapiksel kamera, ön yüzünde 8 megapiksel kamera mevcut. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemiyle kutusundan çıkıyor. Phabletin ağırlığı 175gr, en ince noktası 9.4mm.

Ana Ekran, geri ve çoklu pencere olmak üzere üç kapasitif butona sahip phabletin çift ön hoparlör sistemine sahip olacağı da sızdırılan görselde açıkça görülüyor. Dolby ses teknolojisini destekleyen hoparlörle karşılaşmamız muhtemel. Phabletin arka tarafında ise kameranın altına konumlandırılmış parmak izi sensörü göze çarpıyor.

Lenovo Vibe X3 Lite, Önümüzdeki Haftalarda Tanıtılabilir

YORUMLAR