Lenovo Vibe X3 Lite, Önümüzdeki Haftalarda Tanıtılabilir

Lenovo Vibe X3 Lite, Önümüzdeki Haftalarda Tanıtılabilir

Çinli akıllı telefon üreticisi Lenovo’nun önümüzdeki haftalarda yeni bir akıllı telefonla karşımıza çıkacağı kesinleşti diyebiliriz. Vibe X3’ün daha ucuz başka bir deyişle daha düşük donanımlı sürümü olarak karşımıza çıkacak olan Vibe X3 Lite’ın teknik özellikleri de internete sızdırıldı.

Çinli üretici Lenovo’nun bir sonraki orta seviye akıllı telefon modeli olacak Vibe X3 Lite’ın sızdırılan bilgiler ışığında 5.5 inç 1080p çözünürlüklü ekran, 1.3GHz hızda çalışan ve 8 çekirdekli muhtemelen MediaTek tarafından sağlanan işlemci (Vibe X3’te 1.5GHz hızda çalışan 6 çekirdek Qualcomm Snapdragon 808 işlemci mevcut) , 2GB bellek (Vibe X3’te 3GB RAM bulunuyor), otomatik odaklama ve LED flaş özellikli 13 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel selfie kamerası, 16GB microSD ile artırılabilir depolama alanı, 4G LTE ve çift SIM kart desteği, arka tarafında parmak izi okuyucu ile geleceğini görüyoruz.

Lenovo’nun yeni telefonu Vibe X3 hakkında şu an için tek bilmediğimiz fiyat etiketi ve çıkış tarihi. 140 dolar olacağı yönünde tahminler var ancak çıkış tarihine ilişkin net bir tarih konuşulmuyor.

Lenovo IFA 2015'te Vibe Serisi Akıllı Telefonlarını Tanıttı

YORUMLAR