Lenovo'nun Xiaomi Redmi 3'e Yanıtı: Lemon 3 Oldu

Lenovo'nun Xiaomi Redmi 3'e Yanıtı: Lemon 3 Oldu

Uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla adından bolca söz ettiren Xioami'ye Lenovo cephesinden rakip olabilecek bir telefon geldi.

Mobil dünyanın uygun fiyatlı akıllı telefon üreticisi olarak bilinen Xiaomi'nin son telefonu Redmi 3 sahip olduğu özelliklerle adından bolca söz ettirmişti. Bu olaya sessiz kalmayan Lenovo aynı fiyat aralığında benzer özelliklerde bir telefon tanıttı. Lemon 3 adının verildiği bu telefon da sahip olduğu özellikler ile adından bolca söz ettirecek.

Lenovo'nun ürettiği Lemon 3'de 5 inçlik Full HD bir ekran tercih edilmiş. Büyük oranda Redmi 3 ile benzerlikler gösteren Lemon 3 gücünü sekiz çekirdekli Snapdragon 616'dan alıyor. 2GB RAM ve 16 GB depolama alanı ise telefonun diğer özellikleri arasında. Tamamen metal dış gövdeye sahip olan Lemon 3 Dolby Atmos'un çift hoparlörüne sahip. 13 MP arka ve 5 MP ön kamera ve çift SIM kart desteği telefonun diğer özellikleri. Redmi 3'de 4100 mAh pil olmasına rağmen Lemon 3'de ise 2750 mAh'lik bir pil tercih edilmiş. 

Lenovo Lemon 3'ün şu an Çin'deki fiyatı yaklaşık olarak 105 Dolar. Özelliklerine rağmen oldukça ucuz olan bu telefonun Redmi 3 ile rakabeti ise merakla bekleniyor.

Lenovo K4 Note Sanal Gerçeklik Gözlüğüyle Geliyor

Lenovo ThinkPad X1 Windows 10 Tablet Ucuz Fiyatıyla CES 2016'da Görücüye Çıkıyor

YORUMLAR