Lenovo’un CEO’su Yanlışlıkla Yeni Nesil Moto 360 SmartWatch’u Sızdırdı

Lenovo’un CEO’su Yanlışlıkla Yeni Nesil Moto 360 SmartWatch’u Sızdırdı

Motorola yeni nesil Moto 360 SmartWatch ile ilgili bazı konsept tasarımlar internette geziyor. Ancak tamamen kaza sonucu internete sızan bir fotoğraf yeni nesil Moto 360 hakkında oldukça detaylı bilgi veriyor.Lenovo’nun CEO’su Yang Yuanging internette bir fotoğraf paylaştı. Sonra çok pişman oldu. Fotoğraf daha sonra hızla silindi ancak biraz geç kalınmıştı tabi. Fotoğraf özel bir çanta içerisinde bazı saat parçalarını gösteriyordu. Bu parçaların şu anda piyasada bulunan her hangi bir saatle uyuşmuyor olması bazı meraklıları harekete geçirdi. Bu saat parçalarının yeni nesil Motorola Moto 360 SmartWatch’a ait olduğu görüşü gittikçe yayılıyor.

Bu şüphe üzerine CNET web sitesi Motorola’ya ulaştı ve konuyla ilgili bilgi almaya çalıştı. Doğal olarak henüz bir geri dönüş alabilmiş değil.

Bundan kısa bir süre önce Motorola yeni bir açıklama yapmış ve Moto Maker saat kişiselleştirme kitini tanıtmıştı. Bu kit sayesinde Motorola Android SmartWatch’ları istediğimiz gibi kişiselleştirebileceğiz. Yani kayışı, çerçevesi ve benzeri değişebilecek birçok parçayı birbirleriyle birleştirme ve saatin görünüşünü değiştirme şansımız olacak.

Lenovo CEO’sunun elinden kaçırdığı fotoğraf kişiselleştirilebilen saat parçalarından oluştuğu için bu resmin yeni nesil Moto 360 olduğu kanısı daha ağır basıyor. 

Tesla'dan Model S İçin Eşi Görülmemiş Kontrol Paneli

Nvidia GeForce GTX Titan X: Krala Selam Durun

Apple'ın Son 'İhaneti' İsyan Ettirdi

YORUMLAR