LG G Flex 3 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

LG G Flex 3 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

LG, ürettiği telefonların piyasadakilerden farklı olması için tasarımdan donanıma kadar ince düşünen bir şirket. Oldukça beğenilen LG G Flex 2 eğimli telefonu da buna bir örnek. Dün de LG G Flex 3’ün çıkabileceği haberi internete düştü.

Eylül ayında Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2016 etkinliğinde LG’nin LG G Flex 3 telefonunu tanıtacağı konuşuluyor. Bu söylenti aslında son derece detaylandırılarak konuşulduğu için LG G Flex 3’ün tanıtılacağına kesin gözüyle bakılıyor demek de mümkün.

LG G Flex 3 teknik özellikleri

Şimdilik alınan duyumlara göre LG G Flex 3 telefonu bir önceki model Flex 2 ile aynı konkav yapıya sahip olacak. Ekranının ise 5.5 inç OLED Gorilla Glass 4 olacağı söyleniyor. LG G Flex 3 tek bir model olarak üretilecek ve alternatif sürümü olmayacak, sadece bellek seçenekleri ile sunulacak. Yani bu da LG G Flex 3’ün kaportasının altında 4GB RAM’in sabit olacağı, 32 ve 64 GB dahili bellek seçeneği sunacağı anlamına geliyor. Ancak bu iki seçenek cihazın microSD desteği vereceğini de işaret ediyor.  Cihaz Snapdragon 820 çekirdek kullanacak.

LG G Flex 3 ne zaman çıkacak

IFA 2016 etkinliğine henüz birkaç ay var. Dolasıyla cihazın ne zaman çıkacağı ve kaç para olacağı konusunda bir şey söylemek mümkün değil. Ancak önümüzdeki günlerde LG G Flex 3 ile ilgili söylentilerin çeşitleneceğini var sayarsak, yukarıda paylaştıklarımızın çok kesin bilgiler olamayacağını da ifade etmek lazım. Elbette ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye düşünüyoruz. Bundan dolayı da LG G Flex 3 ile Eylül ayından önce daha detaylı bir çok haber paylaşacakmışız gibi duruyor. 

LG G Flex Tanıtım Videosu

Samsung Galaxy S6 ve LG G Flex 2 Karşılaştırması

LG G Flex 2 ve LG G3 Karşılaştırması

YORUMLAR