LG G Pro Lite Dual Şekilleniyor

LG G Pro Lite Dual Şekilleniyor

İlgiç tasarımlı G2 amiral gemisi ile kullanıcıların beğenisini kazanan LG, G serisine yeni model ekleme hazırlıkları içerisinde. LG G Pro Lite Dual adını taşıyan yeni telefon, 5.5 inçlik devasa ekranı ile dikkat çekiyor. Çift SIM kart desteği bulunan LG G Pro Lite’in teknik detayları haberimizde.


G serisi akıllı cihazları ile başarılı bir satış grafiği çizen LG, çift SIM kart kullanımı sunan LG G Pro Lite Dual ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 5.5 inç ekranı ile phablet kategorisine giren cihaz, orta segmente hitap ediyor. IPS teknolojisini kullanan 5.5 inç ekran 540x960 çözünürlük sunacak. 1GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon 600 işlemci ve 1GB bellekten gücünü alan phablet, dahili 8GB depolama alanına ve ek alan isteyenler için microSD kart slotuna sahip olacak.

Android 4.1.2 işletim sistemi üzerinde çalışan LG G Pro Lite, arka yüzünde 8 megapiksel çözünürlüklü ve BSI sensörünü kullanan kamerası bulunuyor. 3140 mAH’lik batarya ile gelecek phablet 9.5mm kalınlığında, ağırlığı ise henüz belli değil. İlk olarak Rusya’da satışa sunulması beklenen phabletin fiyatı 400 dolar.

Samsung'un ChatON Servisi 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

YORUMLAR