LG G Stylo İle 2 TB'lık Harici Hafızaya Hazır Olun!

LG G Stylo İle 2 TB'lık Harici Hafızaya Hazır Olun!

LG'nin tüm kullanıcıları dikkatlerini yeni amiral telefon G4 üzerinde yoğunlaştırırken; Koreli şirket beklentinin dışında yeni bir telefonunu daha tanıttı. LG'nin G Stylo ismini taşıyan yeni telefonu harici hafıza destekleme boyutuyla büyük ilgi çekti.

Teknoloji konusunda oldukça başarılı olan LG kullanıcılarının isteklerini karşılayacak yüksek performanslı ürünler üretmeye devam ediyor. Bunlardan en yenisi ise 22 Nisan’da tanıtılan LG G Stylo. 1280x720 piksel çözünürlüğünde ve 5.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak olan G Stylo, kalemiyle birlikte satışa sunulacak. LG'nin yeni telefonu işlemci deninle akla gelen ilk isimlerden birisi olan Qualcoom'un 1.2 GHz hızında çalışan Snapdragon 410'dan gücünü alacak. 1.5 GB RAM ve 8 GB dahili hafızası bulunan  G Stylo, harici olarak 2 TB'a kadar MicroSD hafıza kartı destekleyebilecek. 163 gram ağırlığında ve 3000 mAh bataryasının dışında LG G Stylo, 8 MP arka ve 5 MP ön kamerayla özçekim modasını devam ettirecek.

Android 5.0 mobil işletim sistemiyle çalışacak G Stylo, ilk olarak Güney Kore'de Mayıs ayında satışa çıkarılacak. Fiyatının ise henüz tam olarak açıklanmamasına rağmen 460 Dolar civarında olacağı söyleniyor. 

LG G4'ün Piyasaya Çıkış Tarihi Açıklandı

LG G4 Alanlar Ücretsiz Ekran Değişimi Yapabilecek!

YORUMLAR