LG G2 2015'te Android L'ye Kavuşacak Ve Yeniden Tasarlanacak!

LG G2 2015'te Android L'ye Kavuşacak Ve Yeniden Tasarlanacak!

LG'nin büyük umutlarla satışa sunduğu G2 için güzel haberler var. Performans ve kalite açısından oldukça başarılı olan telefon 2015 yılında güncelleştirmeler ile zirve yapacak.

LG eski amiral telefonu G2'yi ortada bırakmayacak gibi. Satışa çıkalı uzun bir zaman olmasına rağmen piyasada iyi bir ün yapmış ola nbu telefona 2015'te yeni yazılımlar gönderilecek. Fiyat ve performans oranını koruyan telefon yapılacak yeni güncelleştirmeler ile G3'e yaklaştırılacak. Öncelikli olarak Google'ın geliştirmekte olduğu yeni Android sürümünün yani Android L'nin gelmesi beklenen cihaza bazı yazılımlar ile arayüz iyileştirmesi yapılacak.

Knock Code ve Akıllı Klavye gibi bazı yeniliklerin yapılması için 2015 yılının beklendiği söyleniyor. Özellikle G3'e benzetileceği söylenen G2, 2015 yılında Android Runtime'a geçiş yaparak performansını katlayacak. 

LG yeni telefonlar üretmek yerine kullanıcılarını düşünerek G2'nin iyileştirmelerini yapacak. Bu iyileştirmeler haricinde bazı yeni cihazların da LG tarafından tanıtılması bekleniyor. Bunlardan en öncü olanı aynı G2'de de yapılmış olan ve yeni amiral telefona uygulanmak istenilen G3'ün Mini modeli Bakalım önümüzdeki günlerde bizi başka hangi değişiklikler karşılayacak.

LG L Fino ve L Bello, IFA 2014'te Tanıtılacak

YORUMLAR