LG G2 İçin Android 5.0 Güncellemesi Yayınlandı

LG G2 İçin Android 5.0 Güncellemesi Yayınlandı

LG'nin üretmiş olduğu başarılı telefonlarından birisi olan LG G2, satışa çıktığı yıla yani 2013 yılına damgasını vurmuştu. Şirket bu kadar popüler olan bu telefonunu unutmadı ve Android 5.0 güncellemesini yayınlamaya başladı.

Daha önce yaptığımız haberlerden edindiğimiz bilgilere göre LG'nin G2 için dağıtacağı Android 5.0 güncellemesini 2015 yılının ikinci çeyreğinde bekliyorduk. Haberler doğru çıktı ve beklenildiği gibi hatta biraz daha erken bir şekilde Android 5.0 güncellemesi Avrupa'da gözüktü.

Android 5.0 güncellemesiyle birlikte LG G2 birçok yeni özelliğe kavuştu. Geliştirilmiş menü tasarımı, yenilenmiş bildirim sistemi, Android 5.0'a özel çeşitli efektler ve güvenlik açıklarını kapatan yeni yamalar bu özelliklerde sadece birkaçı. Bu arada yeni güncellemeden sonra LG G2 ART sanal makinesiyle birlikte çalışacak.

İlk olarak Vodafone ile İtalya için yayınlanan yeni Android güncelleme paketi yavaş yavaş diğer ülkelerde de aktif hale getirilecek. Türkiye için ise güncellemenin kısa bir zaman sonra yayınlayacağını söyleyebiliriz.

LG, Yeni Amiral Gemisini 28 Nisan'da Tanıtacak

Android İçin En İyi 8 Sözlük Uygulaması 

YORUMLAR