LG G3 Mini Gün Yüzüne Çıktı

LG G3 Mini Gün Yüzüne Çıktı

LG'nin amiral telefonu LG G3'ün mini versiyonunun çıkacağı haberleri bir süredir gündemi meşgul ediyordu. Hatta sizleri bilgilendirmek için yaptığımız haberde LG G3 Mini'nin çift SIM kart desteği olacağından bahsetmiştik. Bu haberin üzerinden fazla bir zaman geçmeden LG G3 Mini'nin özellikleri ve tasarımı sızdırıldı.

LG G3'ün üstün performans özellikleriyle göz doldururken fiyatının el yakması kullanıcıları bir hayli üzmüştü. Bu durumu düzeltmek isteyen firma mini versiyonu ile daha hatırı sayılır bir fiyata telefon üretmeye başladı. Yine üst segmentler olacağını düşündüğümüz fiyat LG G3'e biraz yakın olacak fakat özellik yönüyle oldukça geride kalacak.

LG G3S (Mini) modelinin Almanca dilinde hazırlanan kullanım kılavuzu internete düştü. Bu kılavuz sayesinde istediğimiz bilgiye rahatlıkla ulaşabiliriz.Bu haberimizde bir farklılık yapalım ve LG G3 Mini'nin özelliklerini liste şeklinde sizlere paylaşalım. Bu arada telefonun haberimizde de değişen iki isime sahip olduğunu hatırlatalım. Cihaz piyasa farkına göre G3 Mini veya G3S olarak satışa sunulacak.

LG G3S'in Teknik Özellikleri:

  • HD (720p) Çözünürlükte 5 inçlik bir ekranla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
  • Telefon toplam 134 gram ağırlığında olacak.
  • 2 GB Ram'i üzerinde taşıyacak.
  • 16 GB dahili hafızası ile oyunlarınız için yeterli bir alana sahip.
  • En önemlisi 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisiyle çalışacak.
  • Android KitKat sürümü ile kullanılacak.

Fiyat canavarları için söyleyelim henüz herhangi bir fiyat açıklaması yapılmadı. LG cihazın teknik özelliklerini bile basına vermedi ancak çeşitli imkanlar ile sızdırıldı.

Google+ Profilinize Artık Takma Ad Koyabilirsiniz

YORUMLAR