LG G3 Stylus Tanıtıldı

LG G3 Stylus Tanıtıldı

LG G3'ün kalem entegre edilmiş yeni modeli Stylus için sonunda resmi duyuru gerçekleşti. Kalem ile not olan veya çizim yapan kişilere hitap eden G3 Stylus, diğer özellikleriyle de kullanıcıları tatmin edecek bir akıllı telefona benziyor.

Bekleyenleriyle 27 Mayıs'ta buluşan LG'nin yeni amiral gemisi G3, birçok özelliği ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarmıştı. Fakat daha önce sızıntılara maruz kalan G3 Stylus, sonunda resmiyete kavuştu.

LG G3'ün kalem ile kullanılabilen sürümü olarak adlandırılabilecek Stylus, 5.5 inç 960x540 piksel çözünürlüklü ekrana, 1.3 GHz 4 çekirdekli işlemciye, 1 GB RAM, 8 GB dahili hafızaya, 3000 mAh bataryaya, 13 megapiksel arka ve 1.3 megapiksel ön kameraya sahip.

Donanım olarak G3'ün altında yer alan Stylus modeli, Samsung Galaxy Note 4'ün alternatifi olarak raflardaki yerini alması bekleniyor. Kalemle kullanılmak üzere hazırlanan özel uygulamaları da içerisinde barındıracak olan G3 Stlus, hızlı not almak isteyen veya çizim yapmayı seven kişilerin ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Henüz fiyatı belli olmayan yeni model, yapılan açıklamaya göre Eylül ayında Brezilya'da satışa çıkacak. Daha sonra dünyanın farklı ülkelerinde de alınabilecek Stylus'ın Türkiye'ye gelip, gelmeyeceği bilinmiyor.

LG G3'ün küçük kardeşi Mini gün yüzüne çıktı

YORUMLAR