LG G4 Alanlar Ücretsiz Ekran Değişimi Yapabilecek!

LG G4 Alanlar Ücretsiz Ekran Değişimi Yapabilecek!

Teknoloji devi LG, yeni amiral gemisi LG G4 alan müşterilerine ücretsiz ekran değişimi ve 64 GB hafıza kartı hediye edeceğini duyurdu. Kampanyanın ayrıntıları haberimizin devamında.

Teknoloji devleri, akıllı telefon pazarına her geçen gün yeni bir model eklemeye devam ediyor. HTC, Samsung ve Sony’den sonra LG de yeni amiral gemisi G4’ü 28 Nisan’da düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağını açıklamıştı. Sızıntılarla birlikte G4 modelinin tasarımını gizleyemeyen LG, kullanıcıları memnun etmek adına çok ilginç bir kampanyaya imza attı.

Akıllı telefonlarımızın ekranlarının kırılması birçoğumuzun başına gelen çok talihsiz bir olay olsa gerek. Hem cihazımızın durumu, hem de onarımı için istenen uçuk ücretler bizi üzmeye yetiyor. LG de bu durumu göz önünde bulundurmuş olacak ki, açıklamalara göre LG G4 alan kullanıcılar 1 yıl süresince cihazın ekranının zarar görmesi durumunda ücretsiz değişim hakkına sahip olacak. Bunun yanında LG, yeni amiral gemisini alan kullanıcılara 64 GB’lık hafıza kartı hediye edecek.

Kampanya kulağa ne kadar hoş gelse de, sizlere şimdilik kötü bir haberimiz var. Kampanya şu an sadece Güney Kore’ye özel planlanmış. 31 Mayıs tarihinden önce LG G4 alan Güney Koreliler bu kampanyadan faydalanabilecek. LG’nin bu kampanyayı ülkemizde de uygulamasını temenni ediyoruz.

LG G4, Kamerası İle Bizleri Büyüleyecek!

LG G4 Görüntüleri İnternete Sızdı, İşte LG'nin Yeni Amiral Gemisi

YORUMLAR