LG G4 Nisan Ayında Gelebilir

LG G4 Nisan Ayında Gelebilir

LG G4’ün eğimli ekrana sahip olacağı konuşuluyor. Alınan duyumlara göre, LG G4’ün çıkış tarihinin Nisan sonu olması kuvvetle muhtemel. Telefonun eğimli ekranı olacağı, ancak Flex ürün gamında olmayacağı da gelen haberler arasında.LG’nin LG Flex benzeri bir tasarıma sahip olması beklenen G4 serisinin Nisan ayı sonunda çıkabileceği haberi, The Korea Herald gazetesinde bir makalede yayınlandı. Haber, Güney Kore’nin ikinci en büyük akıllı telefon üreticisi olan LG’nin en büyük rakibi Samsung’a karşı yeni modelinde değişiklikler yaptığı ve erken piyasada olacağı yazıyor.

LG, iki haftaya kadar raflara yerleşecek olan Samsung Galaxy S6 serisinin başarılı bir satış performansı yakalayabileceğini ön görüyordu. Ancak buna rakip olmak adına daha büyük ve eğimli ekran seçeneğiyle Nisan ayının sonunda çıkacağı haberi henüz doğrulanmadı. Öte yandan sızan haberler G4’ün Flex serisi gibi bir ekrana sahip olacağı, Flex ürün gamına dahil olmayacağı ve G4 olarak tanıtılacağı yönünde.

Şubat ayında yayınlanan haberlerde G4’ün Nisan ayına yetişmesinin mümkün olamayacağı konuşuluyordu. Ancak Samsung’un pazar payını daraltmak için LG’nin stratejisini değiştirmiş olma olasılığı çok yüksek. Android pazarı Nisan ayında HTC One M9 ve Samsung Galaxy S6 rekabetine de tanık olacak. Bir senedir G3’den başka bir ürün çıkarmamış olan LG’nin bu nedenle pazara hızlı girmesi gerekiyor. Rakiplerinin pazar payını daraltmamak adına, LG’nin Nisan ayı sonunda bir ürünle karşımıza çıkması çok da hayal gibi görünmüyor. 

Sony Xperia Z1, Z1 Compact ve Z Ultra İçin Android 5.0 Güncellemesi Geliyor!

Samsung Galaxy S6 Türkiye'de Ön Siparişe Açıldı

LG’nin Eğlenceli AKA Serisi Türkiye’ye Gözünü Dikti

YORUMLAR