LG G4 Note Geliyor ve Samsung Galaxy Note 5'e Rakip Oluyor: İşte Özellikleri

LG G4 Note Geliyor ve Samsung Galaxy Note 5'e Rakip Oluyor: İşte Özellikleri

LG'nin yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ve bunun LG G4'ten üstün olabileceğini daha yeni konuşmuştuk. LG bombasını bugün patlattı LG G4 Note'un geleceğini müjdeledi. 

LG Durdurulamıyor, Yeni Bir LG G Serisi Amiral Gemisi Daha Geliyor haberimizin üzerinden henüz çok geçmedi. LG'nin yeni amiral gemisinin LG G4 Note olduğu haberi internete sızdı. Üstelik bu haberin en heyecanlı yanı Samsung Galaxy Note 5 ile çıkışı neredeyse arka arkaya olacak. Böylelikle Samsung'un Galaxy Note 5 serisi rakibi LG G4 Note olacak.

Samsung, Galaxy Note 5'in Temmuz ayında çıkacağına dair tüm haberleri yalanlamıştı. Bundan dolayı bu cihazın çıkış tarihinin sonbahar aylarına sarkıyor olması ihtimali çok yüksek.

Aynı durum LG G4 Note için geçerli değil. Çünkü LG G4 Note, Temmuz ayının sonunda ilk önce ABD için piyasaya çıkıyor. 5.5 inçlik süper bir ekrana sahip olduğu ve Snapdragon 810 çekirdek kullanacağı ilk sızan bilgiler arasında. 3 GB RAM ile gelecek olan LG G4 Note, 16 MP kamerayla en az LG G4 kadar üstün fotoğraf performansı sunacak. LG G4 Note ile ilgili bilgiler gelmeye devam ettikçe anında paylaşacağız. 

LG G4 Fırtınası Devam Ediyor: LG G4 Stylus ve LG G4c Resmen Duyuruldu

LG G4'ten Rakiplerini Kıskandıracak Özellik

LG G4'ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu

YORUMLAR