LG G4 Sahiplerine Müjde! Android 6.0'ın Ülkemizdeki Dağıtımı Başladı

LG G4 Sahiplerine Müjde! Android 6.0'ın Ülkemizdeki Dağıtımı Başladı

Android'in sürüm güncellemeleri ile arası pek iyi olmayan LG, çok uzun aradan sonra verdiği sözü tutarak Android 6.0 Marshmallow güncellemesini ilk getirmeyi başaran LG, amiral gemisi modeli G4 için ülkemizde de Android 6.0 dağıtımına başladı.

Android'in pek çok firma tarafından özelleştirilerek kullanıcılarına sunulması ve sürekli yapılan Android güncellemeleri nedeniyle kullanıcılar her zaman bir sonraki versiyonun ne zaman geleceği merakı içerisinde olurlar. Android 6.0 Marshmallow ile birlikte elini hızlı tutan ve geçtiğimiz aylar içerisinde G4 modeli için çok hızlı güncelleme yayınlayacağını duyuran LG, sözünü tuttu ve LG G4 sahiplerine Android 6.0 Marshmallow dağıtımına başladı.

Henüz otomatik olarak gönderilmeyen güncellemeyi alabilmek için öncelikle LG G4 model telefonunuzu bilgisayarınız ile bağlamalı ve ardından LG Bridge programını yüklemelisiniz. Ardından Android 6.0 güncellemesini bu yöntemle yapabiliyorsunuz. Fakat az bir süre daha beklerseniz telefonunuza gelecek olan bildirimle birlikte Android 6.0 Marshmallow'u otomatik olarak da yükleyebilirsiniz.

G3 modeli için de uzun süredir Android güncellemesi yapmayan LG, bunu direkt olarak Android 6.0 getireceğini duyurarak telafi etmeye çalışacağını açıklamıştı. Aralık ayının ortalarında LG G3 için de Android 6.0 güncellemesi gelecek gibi görünüyor.

LG'nin Android 6.0 dağıtımındaki hızını siz nasıl buluyorsunuz?

YORUMLAR